Merge Town

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 167 MB
  • Version 1.9.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Gram Games Limited
Merge Town oyunu ile hayalinizde ki şehri inşa edin ve geliştirin.

Merge Town oyunu ile hayalinizde ki şehri inşa edin ve geliştirin. 

İOS mobil cihazınıza indirerek keyifle oynayacağınız renkli bir oyun sizleri bekliyor. Şehrinizi en güzel haline kavuşturmak için her an çaba göstereceğiniz Merge Town oyunu sizler için ücretsiz olarak sunulmuştur. 

Gram Games Limited stüdyosu tarafından geliştirilen Merge Town macera oyunu oyun piyasasına yepyeni bir girin yapmıştır. Sizde mobil cihazınıza indirerek şehrinizi metropol bir şehre çevirmenin keyfini yaşayın.

Oyunumuzda kocaman bir araziye sahipsiniz ve bu araziyi değerlendirip şehre dönüştürmek sizlerin elinizde. Oyunumuzda her ev daha büyük bir ev oluşturmak için aynı çeşitteki diğer evlerle birleşebilir. Arazi üzerine inşa edilen her ev size para kazandıracaktır, ev ne kadar büyük olursa, kazanç da o kadar artar. Ne kadar çok kazanırsanız, o kadar fazla ev satın alabilir ve daha hızlı gelişmek için o kadar çok saat vereceksiniz.

Yeni evler keşfetmek ve tüm yeni kasaba haline genişletmek için paralarınızı kullanın. Oyunda başarılı olabilmek için evlerinizi geliştirin ve kazanan siz olun. 

Daha Fazla Göster
Merge Town indir